O nas / Polityka prywatności

MojeZmagania.pl jest projektem Ruchu Chrześcijańskiego Mt28. Jest to międzywyznaniowa organizacja, współpracująca z wieloma wyznaniami i grupami chrześcijańskimi na całym świecie. Jej celem jest okazywanie miłości Bożej każdemu człowiekowi oraz pomoc w nawiązaniu osobistej relacji z Jezusem Chrystusem.

Witryna MojeZmagania.pl to bezpieczne miejsce, w którym możesz znaleźć wsparcie oraz porozmawiać z mentorem. Korespondencja z mentorem jest bezpłatna. Mentorzy nie są psychologami, to zwykli ludzie, troszczący się o innych. Mentor wysłucha cię z empatią, zachęci i będzie towarzyszyć ci w twojej życiowej podróży.

Szanujemy twoją prywatność. Klikając na niżej umieszczony link znajdziesz szczegółową, oficjalną Politykę Prywatności Mt28. Obejmuje ona działania wielu różnych części organizacji oraz dotyczy wielu stron internetowych, których spis znajduje się na końcu dokumentu. Ze względu na ścisłe powiązanie Ruchu Chrześcijańskigo Mt28 oraz powołanej przez niego Fundacji Mt28 polityka prywatności dotyczy tych dwóch podmiotów.

Oto link do Polityki Prywatności: https://www.mt28.pl/ruch-chrzescijanski-mt28/polityka-prywatnosci-mt28.html

Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Mamy nadzieję, że rozważysz przyjęcie wsparcia od naszych mentorów. Każdy z nas zmagał się z czymś w jakimś momencie życia. Ktoś okazał nam zainteresowanie i chciał słuchać. To było ważne dla nas i dlatego chcemy się tym dzielić z innymi. Możesz przeczytać TUTAJ dlaczego nam zależy.