Stawmy temu czoła
razem

Żyjemy w trudnych czasach. Wielu w ciągu ostatniego roku straciło dochód, możliwość nauki, bezpieczeństwo, a nawet ukochaną osobę. Relacje w społeczeństwie i rodzinach są napięte. Z czym się zmagasz? Chcesz z kimś o tym otwarcie porozmawiać?

Nie musisz zmagać się ze swoim problemem samotnie.

Od czasu do czasu wszyscy potrzebujemy kogoś, kto nas wysłucha, zachęci lub pokaże nam inną perspektywę. Nasze brzemię jest łatwiejsze, gdy ktoś, komu zależy na nas, niesie je ze sobą! Jeśli zmagasz się z problemami w sferze osobistej, relacyjnej lub duchowej, chętnie ci pomożemy (nie udzielamy pomocy prawnej ani finansowej).

Chętnie skontaktujemy cię z jednym z naszych przeszkolonych wolontariuszy, kórych nazywamy mentorami. To nie są psycholodzy, ale zwykli ludzie, troszczący się o innych. Mentor wysłucha cię z empatią, zachęci i będzie towarzyszyć ci w twojej życiowej podróży. Korespondencja z mentorem jest bezpłatna.

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z tobą skontaktować. Wszystkie pola są wymagane, chyba że zaznaczono inaczej.


All fields are required unless indicated.

Płeć:
Wiek:

Prosimy o podanie informacji odnośnie płci i wieku, aby odpowiedni mentor mógł się z toba skontaktować. Warunki użytkowania & Polityka prywatności.

Niektóre zmagania w życiu mogą być niezwykle trudne. Jeśli myślisz o skrzywdzeniu siebie lub innych, prosimy, przeczytaj to!